RXR-YC25000BD Взривобезопасен робот за пожарогасене и димоотвеждане
Кратко описание:
Детайли за продукта
Етикети на продукти
Преглед на продукта
Обхват на приложение
Пожарно спасяване в големи петролни и химически предприятия
Има изтичане на запалим газ, течност, може да има експлозия в средата на спасителните дейности.
Спасяване в среда на дим, токсични и вредни газове
Характеристики на продукта
1.★ Употреба на пушене
2. Откриване на ★ токсични и вредни газове
8 газа и 2 параметъра на околната среда
3.★ сцепление: N 6500
4.★ Достъп до облачна платформа за роботизирани мрежи
Ключови технически показатели
4.1 Роботи:
2. Модел: RXR-YC25000BD
7. Захранване: Електрическа, тройна литиева батерия
8. Размер: дължина 1964 мм × ширина 1298 мм × височина 1543 мм (Този параметър е в съответствие с доклада от инспекцията на Националния център за надзор и инспекция на качеството на противопожарното оборудване)
9. Диаметър на кормилното управление: 2130 мм (Този параметър е в съответствие с доклада от инспекцията на Националния център за надзор и инспекция на качеството на пожарната техника (CNPC)
10. Тегло: ≤ 870 кг
12.★ разстояние на влачене: ≥100 м (влачене на два пълни водни пояса DN80))
16. Височина на горната част: ≥250 мм (този параметър е в съответствие с доклада от инспекцията на Националния център за надзор и инспекция на качеството на противопожарното оборудване)
17.★ разстояние от земята: 194 мм (Този параметър е в съответствие с доклада от инспекцията на Националния център за надзор и инспекция на качеството на противопожарното оборудване (NCQPC)
28. Терминал за управление: Ръчен цифров интегриран терминал за дистанционно управление
4.2 Роботизирана система за димоотвеждане:
1. Изпускателна машина: Изпускателна машина Redel
2.★ обем на въздуха: m³/h 25 000
4.★ Машина за димоотвеждане CITIC надморска височина: 1210 мм
5. Работно налягане: 1,0~1,2 MPa
6. Воден интерфейс: DN80 японски бърз щепсел
4.3 Роботизирана разузнавателна система:
2. Височина на повдигане на ★ взривобезопасна повдигаща платформа: начална височина: 1326 мм, височина на повдигане 2133 мм
CH4: ОБЕМ 0-100 процента
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Температурен диапазон: от -25°C до 60°C
Диапазон на влажност: RH до 90 процента RH 0 процента
4.4 Видео и аудио възприятие от роботи:
3. Пиксели на камерата: милиони HD изображения, резолюция 1080P, широк ъгъл 60°
4.★ Ниво на защита на камерата: IP68
5. Технически изисквания за улавяне на звук: дистанционно улавяне на полеви звук, лесно разбираемо положение на затворени хора, разстояние на улавяне 5 метра, честотен диапазон 20 Hz~20 kHz, чувствителност ≥40 dB
4.5 Параметри за конфигуриране на терминала за дистанционно управление
1. Размери: 410*310*70 мм (без височина на кобилицата)
2. Пълно тегло: 6,5 кг
4. Платформа на системата за управление: операционна система Window7
5. Работно време: 8 часа
11. Видео превключвател: Да, превключвател за точка на самонулиране
12. Функция за автоматично теглене: Да, превключвател за самонулиране
4.6 Интернет функционалност:
1.GPS функция: GPS местоположение, може да се проверява трасето
4.7 Други:
Конфигурация на продукта
2. Терминал за ръчно дистанционно управление ×1
3. Зарядно за автомобил (54,6 V) × 1 комплект
4. Зарядно устройство за дистанционно управление (19,6 V) × 1 комплект